GexPay ušetrí firme čas aj náklady
a motivuje zamestnancov

Inovatívne riešenie systému platieb za stravovacie služby GexPay prináša do procesu objednávania a prideľovania stravného zamestnancom jednoduchosť, komfort a úspory. Systém GexPay nahrádza klasické stravné lístky elektronickým stravným kreditom, ktorý môže dostať každý zamestnanec do svojho smartfónu alebo si ho môže vytlačiť a použiť ako tlačený stravný lístok. Registrácia do elektronického platobného systému GexPay je bezplatná, nie sú k tomu potrebné žiadne doklady.

Vďaka svojej flexibilite prináša systém firmám a zamestnávateľom zaujímavé výhody:

  • nákup elektronického stravného kreditu bez akýchkoľvek poplatkov za spracovanie
  • rýchlejšiu a efektívnejšiu administratívu – ušetrený čas môžu zamestnanci využiť v prospech firmy
  • odstránenie manipulácie s hotovosťou – znížená chybovosť a zjednodušenie celého procesu
  • flexibilitu pri platení za obedy, či potraviny - zamestnanci za obedy zaplatia presne podľa potreby aj presnú sumu
  • dynamicky rastúcu sieť akceptačných miest, v ktorých sa dá spolupracovať na budovaní vernostného systému

Pozrite si, aké výhody ponúka zamestnávateľom systém GexPay

Pozrite sa, ako jednoducho môžete zaviesť GexPay vo Vašej spoločnosti:

GexPay v účtovníctve zlepšuje prehľad

Z hľadiska účtovníctva ide stále o rovnaké položky, s ktorými ste sa stretávali aj pri papierových stravných lístkoch. Ich správa je teraz ale omnoho jednoduchšia, pohodlnejšia a výrazne šetrí čas Vám aj Vašim zamestnancom. Celý proces prebieha elektronicky, žiadne papierovanie, obálkovanie a distribuovanie. Vďaka systému GexPay sa znižuje chybovosť, zlepšuje prehľad v účtovníctve a zjednodušuje kontrola. Stačí na to iba pripojenie na internet.

Náš tip: Vytvorte si GexPay účet zadarmo a začnite využívať výhody nášho systému

GexPay prináša zvýšenú bezpečnosť

Celý systém platieb je zabezpečený najvyšším stupňom ochrany využívaným v elektronickom bankovníctve. Zamestnancom dokonca prináša aj dodatočný systém ochrany. V prípade straty telefónu alebo už vytlačeného lístku s unikátnym QR kódom sa dá preplatenie stravného okamžite zablokovať. Vo svojom účte ho jednoducho označíte ako nefunkčný a Váš kredit zostane nedotknutý.

Systém na svoje fungovanie nevyužíva osobné údaje a proti prípadnému úniku citlivých informácií je zabezpečený najmodernejšou technológiou.