GexPay je jednoduchá a komfortná platba mobilom

Využívajte aplikáciu GexPay zadarmo a za obedy v reštauráciách môžete platiť jednoducho, rýchlo a presne toľko - koľko potrebujete. Mobilná aplikácia GexPay so stravným kreditom namiesto papierových stravných lístkov Vám navyše umožní posielať svoj kredit blízkym alebo rodine.

S aplikáciou GexPay získavate:

  • bezpečný a pohodlný spôsob platby bez potreby čerpať mobilné dáta
  • jednoduchý, prehľadný a flexibilný spôsob platby
  • úsporu času a stravný kredit vždy po ruke
  • pozitívny ekologický dopad

Pozrite si, ako funguje systém GexPay

Partneri

Stiahnite si aplikáciu GexPay teraz

Ako platiť s GexPay?

Pri platbe aplikáciou GexPay využívate iba svoj telefón, ktorý pre každú platbu vygeneruje unikátny QR kód. V stravovacom zariadení obsluha zosníma QR kód smartfónom a Vám sa odpočíta elektronické stravné (gastrokredit) v presne požadovanej výške. Žiadne starosti s hotovosťou, žiadne komplikácie s vydávaním z gastrolístkov. Ak máte gastrolístok radšej vytlačený, stačí si vygenerovaný QR kód vytlačiť a predložiť v danej prevádzke. Mobilná aplikácia GexPay Vám požadovanú sumu presne odpočíta.

Pri platení aplikáciou GexPay pripojenie na internet nepotrebujete. Platbu prevádza iba aplikácia v smartfóne. Pripojenie je potrebné iba pri aktivácii účtu a pri prehľade o pohyboch na ňom. Pripojenie na internet potrebuje iba príjemca platby, aby bola platba zúčtovaná.

Platba mobilom

GexPay stravným kreditom je možné platiť v zmluvných prevádzkach – reštauráciách a predajniach potravín za jedlo a nápoje. Každý QR kód je vygenerovaný originál, pri platbe je notifikovaný a systém ním umožňuje platiť iba raz. Pri pokuse o opakovanú platbu ho systém už neprijme.

Bezpečná platba

GexPay poskytuje unikátny spôsob zabezpečenia stravných lístkov, ktorý neponúka žiadna stravovacia spoločnosť. Vami vygenerovanú platbu (QR kód) môžete zabezpečiť ochranným kódom. Takúto platbu je možné poslať aj nezabezpečenými komunikačnými kanálmi alebo vytlačiť a poslať prijímateľovi, ktorému tento jedinečný ochranný kód dáte. Takto zabezpečenú platbu nemôže prijať nikto iný, okrem prijímateľa, ktorému dáte ochranný kód.