Jednoduchá platba

Stravné lístky v mobile s aplikáciou GexPay

Viete si predstaviť, že svoje stravné lístky nosíte v mobile? Teraz ich tam môžete dostať pomocou mobilnej aplikácie GexPay. Vždy, keď nimi budete potrebovať platiť, navolíte si vo svojom smartfóne presnú sumu a aplikácia GexPay Vám vygeneruje unikátny QR kód. Potom už iba stačí, aby obsluha v reštaurácii kód zosnímala a obed máte zaplatený.

S aplikáciou GexPay môžete stravné lístky dostať aj do starších smartfónov a tabletov. Pri samotnej platbe je aplikácia nezávislá od mobilných dát a siete a je na stiahnutie zadarmo.

Stiahnite si ju a vyskúšajte hneď teraz:

Elektronické stravné lístky GexPay prinášajú výhody všetkým zúčastneným – zamestnancom, zamestnávateľom aj reštauráciám.

Ich hlavné výhody sú:

  • jednoduchý, rýchly a komfortný spôsob platby
  • prehľad v jednotlivých platbách
  • úspora času a zníženie nákladov
  • moderné a ekologické stravovanie

Prečo používať GexPay?

Teraz by sme sa mohli podrobnejšie pozrieť na jednotlivé výhody, ktoré stravné lístky v mobile prinášajú. Elektronický platobný systém GexPay je inovatívny predovšetkým ľahkou manipuláciou a jednoduchým ovládaním, bezpečnosťou platieb a novou kvalitou, ktorú do vzťahov zamestnávateľ – zákazník – stravovacie zariadenie prináša.

Ľahká manipulácia

Intuitívne ovládanie aplikácie umocňuje fakt, že samotná platba za stravovacie služby prebehne oveľa rýchlejšie ako platobnou kartou alebo platbou v hotovosti. Vaše peniaze sa taktiež dajú previesť na mobil Vašich blízkych do výšky, ktorú potrebujete.

GexPay systém

Bezpečná platba

V prípade, že je kód vytlačený a stratí sa, pár klikmi sa dá okamžite zablokovať, aby sa stal nefunkčným. Nič sa nestratí. Vaše peniaze sa taktiež dajú previesť na iný mobil do výšky, ktorú potrebujete.

Náš tip: Vytvorte si GexPay účet zadarmo a začnite využívať výhody nášho systému

Jednoduché použitie

Pri platbe využívate len svoj telefón. Čítačka určená pre tento typ transakcie zosníma QR kód a odčíta z elektronického stravného kreditu presne požadovanú sumu. Žiadne problémy s vydávaním peňazí už viac nehrozia. Ak máte stravné lístky radšej v tlačenej podobe, elektronický platobný systém GexPay to umožňuje. Tlačené stravné lístky s QR kódom potom stačí predložiť v danej prevádzke, aby ho obsluha zosnímala. Mobilná aplikácia GexPay Vám presne odráta požadovanú sumu.

Jednoduché použitie

Aj reštaurácie a predajne ocenia stravné lístky v mobile

Elektronické stravné lístky vnášajú do zákazníckeho servisu reštaurácií a predajní potravín novú kvalitu a zaujímavé možnosti, ako rozširovať a zlepšovať svoje podnikanie. Majitelia stravovacích zariadení a predajní potravín určite ocenia:

  • zrýchlenie platby a zjednodušenie administratívy
  • poplatok menej ako 2 % pri výmene gastrokreditu za peniaze
  • prevod peňazí na bankový účet do 2 dní
  • lepší prehľad o platbách, lepšia kontrola prevádzky
  • integrovaný vernostný systém
  • možné ďalšie použitie kreditu na nákup surovín

Ak sa stravovacie zariadenie alebo iná prevádzka rozhodne prijímať platby za poskytované gastronomické služby v elektronickej podobe, všetko čo potrebuje, je mobilné zariadenie a základné pripojenie na internet.

GexPay uvoľní ruky zamestnávateľom

Zavedenie elektronického systému GexPay prináša do procesu objednávania a prideľovania stravného zamestnancom jednoduchosť, komfort, prehľadnosť a úspory. Systém GexPay nahrádza klasické stravné lístky gastrokreditom, ktorý môže dostať každý zamestnanec do svojho smartfónu alebo si ho môže vytlačiť a použiť ako tlačené stravné lístky. Z hľadiska účtovníctva ide stále o rovnaké položky, s ktorými sa podnikatelia stretávali, keď zamestnancom prideľovali klasické stravné lístky.

Platba mobilom

Firmy a zamestnávatelia môžu od systému očakávať rýchlejšiu a efektívnejšiu administratívu, vďaka čomu môžu zamestnanci ušetrený čas využiť v prospech firmy. V okolí sídla firmy je možné v spolupráci s obľúbenými reštauráciami budovať vernostný program, čo na zamestnancov bude pôsobiť motivačne.

Ako zaviesť elektronické stravné lístky?

Stačí sa len bezplatne zaregistrovať cez internet a vytvoriť si vlastný podnikateľský účet, v ktorom sú zobrazené všetky pohyby na vašom GexPay účte. V privátnej zóne účtu uvidíte, kedy a koľko elektronických stravných kreditov (alebo ak chcete gastrokreditov) ste zamestnancom poslali. Registrácia do elektronického systému GexPay je bezplatná a nie sú k tomu potrebné žiadne doklady.

Pozrite si podrobné inštruktážne video o tom, ako elektronický platobný systém GexPay zaviesť:

Elektronické stravné lístky v starších mobiloch

Mobilná aplikácia GexPay je vytvorená pre všetky smartfóny, ktoré bežia na operačných systémoch Android od verzie 2.3 a vyššie, Apple iOS od verzie 7.0 (iPhone 4S a vyššie) a Windows Phone od verzie 8 a vyššie. Pri platení sa využíva iba obrazovka smarfónu a pri prijímaní platby iba kamera smartfónu. Tým pádom nie je nutné žiadne dodatočné príslušenstvo ako modul NFC alebo špeciálna SIM karta. Vymeňte aj vy gastráče za stravné lístky v mobile.

autor: GexPay

Späť na články